Rekomenduoju: „Dot The I“

Posted by kedeirstalas on Apr 21, 2009 in Be temos, Filmai, rekomenduoju |

 

Neturi ką veikti šį vakarą? Ar savaitgalis nusimato nuobodus? Žinau, būna taip dažnai (bent man). Kartais tiesiog tingisi ką veikti…

Gerai, kad šiandien susitikau su draugu. Geru draugu. Vienu iš geriausių, jeigu jau tiksliai šnekant… 😀 Ir gerai, kad jam reikėjo į žmonių parduotuvę. Na, tiksliau, į parduotuvę žmonėms. Kur galima rasti visko, bet kartu ir nieko. Vienu žodžiu, manau jau supratai, į kokią parduotuvę užsukom. :) Mano mieste ji vienintelė dirba iki 23h. Per praeitą apsilankymą irgi nesusilaikiau, nusipirkau knygą. Bet apie ją kada vėliau. Kai perskaitysiu.

Einant link temos – galvojau, kad neturėsiu ką veikti, tai nusipirkau porą žurnalų. Naująją Komunikaciją (net nepažiūrėjau kol kas) ir „Aš ir PSICHOLOGIJA“. Priedai – kažkokių neaiškių saldainių, ar kramtoškės reklaminis pavyzdys, bei DVD diskas, su filmu, kuris minimas pavadinime. Na, nieko pernelyg gero nesitikėjau, nes, visgi gaunu jį kartu su žurnalu. Dažnai gi taip būna, kad nuvertinu kažką, ką gaunu bonuso. Pavyzdžiui, koks diskas, prie kompiuterių žurnalo, ar dar koks menkniekis. Argi ir tau taip nebūna? M? :)

Esmė, kad laaaaabai prašoviau nuvertinęs. Pačiam žurnale labai ko užkabinančio neradau (nors, kitą vertus, ir nesigilinau, tiesiog perversdamas paskaitinėjau). Šiek tiek nusivyliau. Bet čia ne esmė. Pofig, bus ką veikt važiuojant autobusu, pagalvojau. Tada gal giliau paskaitysiu. Ir tada… Ėmiausi filmo!

Bendras vertinimas: Geras. Verta pažiūrėti, ir manau, kad pažiūrėsiu dar bent porą kartų. Mėgstu filmus vertinti pagal tai, ar verta dar kartą jį žiūrėti. Gerai suvingiuota istorija, man tikrai patiko. Dėl galimo malonumo sugadinimo perdaug atskleidžiant istoriją, nemanau, kad tau daug pasakosiu. 😛 Kad ir kaip įdomu, kas vyko, nesakysiu… :) Nebebus įdomu tada pačiam(-iai) žiūrėti. Nors, žinok, tikrai buvo ir nuobodžių vietų, galvojau prasukt porą kartų… Bet susilaikiau. Jei žiūrėti, tai visą! 😀

Taigi, maždaug papasakojau tau, ko galima tikėtis iš filmo. Trumpai: tikrai įdomi istorija, kuri išaiškėja (šakės, negali būti!) pabaigoje. Aišku, keletas nuobodesnių vietų. Tiesa, veiksmo filmų išpažinėjams, kaži ar labai patiks. Šaudo gaudo nėra. Na, beveik. Bet ir visiškai netrūksta.

Tokia mano nuomonė. O kokia tavo? Jei jau matei, papasakok savus įspūdžius (bet prašau, pasistenk neatskleisti istorijos perdaug, nebeįdomu kitiems bus ;/), o jei nematei, tai ar pažiūrėsi? 😉 Na, aišku, ir apie bet ką kitą pasipletkavot galim 😀

Tags: , , , ,

2 Comments

Profile photo of islander
islander
Sep 11, 2009 at 22:25

visai norėčiau pamatyt. sudomino. tik labai pavėluota reakcija, matau 😀 kaip jis ten vadinasi? jeigu nepopuliarus bus problemų su parsisiuntimu.


 
Profile photo of kedeirstalas
kedeirstalas
Sep 22, 2009 at 04:44

Vadinasi „Dot The i“. Lietuviškai tikriausiai „Visi taškai ant i“, nors garantuoti negaliu :)

Ką tik patikrinau, pavadinai tokie.

Štai imdb linkas: http://www.imdb.com/title/tt0326835/
Bei kinas.info: http://www.kinas.info/page.php?movie=597


 

Copyright © 2024 Kėdė Ir Stalas All rights reserved. Theme by Laptop Geek.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Skip to toolbar